• https://www.facebook.com/alpamaravm
  • https://twitter.com/alpamaravm
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda

1- Ucuzluğu Bol!

Alpamar size daima uygun fiyatlarla alışveriş olanağı sunar. Aradığınız kaliteyi Alpamar da bulursunuz. Maxi kaliteden ödün vermez. Ürün kalitesi düşürülerek yapılan fiyat indirimi kampanyaları Alpamar'da yoktur. 

2- Dürüstlüğü Bol!

Dürüstlük Alpamar' ın vazgeçilmez ilkesidir. Alpamar, yapacağını söyler ve söylediğini mutlaka yapar. Alpamar reklamlarında da dürüstlük ilkesinden hareket eder, her zaman doğru bilgileri, kaliteyi ve fırsatları bir arada sunar. Reklamlarında yanıltıcı bilgiler ve okunamayacak kadar küçük ibareler asla yer almaz. 

3- Fırsatı Bol!

Alpamar' da her zaman tercihlerinize ve bütçenize uygun bir kampanya mutlaka vardır. Alpamar, sunduğu tüm fırsatları Vizyonmetre aracılığıyla detaylı olarak sizinle paylaşır. Alpamar, stok' u az olan ürünler ile kampanya yapmaz. İndirim yapılan ürünlerin yeterli miktarda stok' u her zaman vardır. 

4- Çeşidi Bol!

Alpamar' da ihtiyacınız olan her ürünü bulursunuz. Alpamar' da karmaşadan uzak reyon ve raf düzenlemesi ile binlerce ürüne kolaylıkla ulaşırsınız.  Alpamar' de raflarda tarihi geçmiş ve sağlık standartlarına uymayan ürünler görmezsiniz. 

5- Samimiyeti Bol!

Alpamar çalışanları "koşulsuz müşteri memnuniyeti" anlayışı ile hareket ederek size hizmet sunmaktan mutluluk duyar, alışverişinizin her anının keyifli geçmesi için maksimum çaba sarf ederler.